Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach ni

Czytaj więcej...

Biznes charytatywnie

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Razem z Fundacją Training Projects zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach naszego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę wylosować nieodpłatne treningi biznesowe – jako nagrodę w zamian za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Do tej pory warsztaty rozlosowano wśród kilkunastu firm – co miesiąc losowana jest kolejna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Laureat może samodzielnie wybierac miejsce ralizacji kursu, najepszą dla swojej załogi datę, a przede wszystkim - problematykę kursu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od komunikacji i współpracy, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po finanse menedżerskie.

Jak na razie z naszej pomocy skorzystali: Uniwersytet w Białymstoku, Przedsiębiorstwo Aparatury Spawalniczej ASPA, Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Suchań.

Wyróżnione projekty: Keep employment by developing e-skills, Kosztorysant budowlany - zawód z przyszłością, Kierowca zawodowy - zawód poszukiwany na rynku pracy, "45+"- aktywna integracja mieszkańcow obszarów wiejskich w gminie Stary Dzierzgoń, Akademia III wieku w Orzyszu

Spotkania edukacyjne dla zwycięzców w naszym programie organizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Różowy Jeleń w Bieszczadach i Okragły Kasztel w Brzegu.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest firma coachingowa Instytyt Huma Resources z Łodzi. Jest to ekspert w tematyce gier edukacyjnych, wyjazdów team building i niektórych programów kształtowania kompetencji interpersonalnych. W konsorcjum proponujemy naszym klientom wymienione tutaj rozwiązania:

- Interaktywne symulacje menedżerskie z tematyki kierowania projektem, planowania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, LEAN manufacturing oraz podejmowania decyzji

- Realizowane w plenerze lub budynku wyjazdy integracyjny o zdecydowanie edukacyjnym zabarwieniu – programy wspierające kompetencje z zakresu współdziałania w grupie, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Szkolenia menedżerskie z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, kreatywne myślenie, oraz problematyka handlowa

Jako partner tej agencji oferujęmy upust na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 15% dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto chętnie zaproponujemy na życzenie coaching wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi: