Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach ni

Czytaj więcej...

Kursy magisterskie – wyjazdy do Anglii

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasz zespół prowadzi warsztaty i certyfikacje egzaminacyjne dla studentów relokujących się do Ameryki lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na bezpieczną prawnie rekrutację do anglojęzycznej szkoły wyższej. W ostatnich miesiącach realizowaliśmy m.in. poniższe programy: 

Definicja kursów nr I72/USA:

Szkolenia telekomunikacyjne dotyczą rozwoju globalnej komunikacji oraz pojawiających się urządzeń i systemów potrzebnych do skutecznej komunikacji w środowisku globalnym. Szkolenia te obejmują takie tematy, jak protokół transmisji danych i systemy, regulacje rządowe branży komunikacyjnej, wykorzystanie opłacalnych i wydajnych narzędzi do przesyłania wiadomości i danych oraz synchroniczne wideokonferencje na żywo. Inne tematy mogą obejmować terminologię telekomunikacyjną, narzędzia i sprzęt testowy; doświadczenie obsługi klienta; oraz instalacja, naprawa i dostawa systemów telekomunikacyjnych. W ramach tych kursów studenci mogą zapoznać się z takimi systemami komunikacji, jak e-mail, internet lub e-commerce, sieć lokalna (LAN), sieć rozległa (WAN), transmisja głosu, technologia komórkowa, telekonferencje i wideokonferencje.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr I93/UK:

Programy "Construction Careers Exploration" eksponują studentów na możliwościach dostępnych w branży architektury i budownictwa, w tym zawodach takich jak stolarz, elektryk, hydraulik, technik ogrzewania / klimatyzacji, kierownik ds. Bezpieczeństwa, architekt, inżynier i inne zawody. bierze udział w projektach budowlanych i może angażować się w wiele małych projektów, które kładą nacisk na obowiązki, kwalifikacje, środowisko pracy, nagrody i ścieżki kariery w dziedzinach związanych z budownictwem.

Formalna definicja programów nr G74/UK:

Doświadczenia w zakresie zakwaterowania w miejscu pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z zakwaterowaniem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Formalna definicja programów nr D23/USA:

Programy Sales-Workplace Experience zapewniają młodzieży doświadczenie w pracy w dziedzinach związanych ze sprzedażą. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Opis kursów nr D26/USA:

Studia niezależne od marketingu, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zapoznanie się z tematami związanymi z marketingiem. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja programów nr C96/USA:

Seminaria te obejmują konkretne tematy związane z zawodami obejmującymi konserwację i naprawy pojazdów z silnikami wysokoprężnymi, takimi jak autobusy i ciężarówki. Temat (lub kilka ściśle powiązanych tematów) dotyczących mechaniki wysokoprężnej jest szczegółowo omówiony w tego typu kursie.Tagi: