Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach ni

Czytaj więcej...

Moja historia

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich i rozwój osobisty pracowników to zagadnienia, przy jakich spora liczba kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do pracowników czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to raptem dwa z wielu grzechów, jakie spotkać można w dużej ilości firm.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na kompleksowym podejściu, zajmując się pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy też mediacji i negocjacji.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z wieloma prywatnymi firmami, oraz z administracją, urzędami i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to po pierwsze ochrona informacji o wszelkich sprawach, dyskrecja i zaufanie są dla mnie bardzo ważne. Mogę się między innymi zająć realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz poprawiam procesy HR. Mogę także przeprowadzić warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do lepszej pracy.Tagi: