Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach ni

Czytaj więcej...

Programy dla uczniów – wyjazdy do Anglii

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasz zespół prowadzi seminaria i programy standaryzacyjne dla dzieci relokujących się wraz z opiekunami prawnymi do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Pozwalaja one na bezpieczną prawnie relokację do docelowej szkoły. W ostatnim roku prowadziliśmy m.in. te warsztaty: 

Definicja kursów nr H76/UK:

Seminaria języka angielskiego / kompozycji (pierwszaków i drugoklasistów) są przeznaczone dla początkujących i / lub drugoklasistów i opierają się na wcześniejszych umiejętnościach pisania. Programy te mają na celu rozwinięcie procesów pisania i praktyk niezbędnych do tworzenia udanych kompozycji szkolnych. Studenci zazwyczaj uczą się pisać perswazyjne, krytyczne i twórcze eseje i kompozycje z wielu akapitów. mocno akcentując kompozycję, Szkolenia te mogą również obejmować niektóre badania literatury, aby pokazać absolwentom przykładowe ilustracje różnych form pisania.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr N73/USA:

Warsztaty muzyczne (klasa 7) umożliwiają uczestnikom tworzenie i wykonywanie muzyki, słuchanie i reagowanie na utwory muzyczne oraz wykorzystywanie ich muzycznych doświadczeń w innych działaniach i przedmiotach. Treści merytoryczne zazwyczaj wiążą się z rozumieniem muzyki jako twórczej ekspresji i komunikacji, rozwijaniem umiejętności z głosem i / lub instrumentami muzycznymi oraz doskonaleniem umiejętności rozpoznawania i krytyki. Konkretna treść kursu jest zgodna z istniejącymi standardami stanu dla klasy 7.

Definicja programów nr K68/UK:

Seminaria British Literature / History integrują badania literatury brytyjskiej z przeglądem historii Anglii. Programy te mogą również obejmować inne aspekty kultury brytyjskiej, takie jak sztuka czy muzyka. Wymagana może być dwuletnia sekwencja lub dwuletni okres w ciągu dnia, aby objąć te same cele, które zostały omówione osobno w angielskiej historii przeglądowej i brytyjskiej literaturze.

Opis programów nr E82/USA:

Kursy IB Sports, Exercise and Health Science przygotowują do egzaminu International Baccalaureate Sports, Exercise and Health Science na poziomie standardowym. Kursy te mają na celu dostarczenie uczestnikom wiedzy na temat sprawności fizycznej. Tematy zajęć mogą obejmować anatomię i fizjologię, biomechanikę, psychologię i odżywianie oraz pomiar i ocenę wydajności człowieka.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr O26/USA:

Zajęcia z językiem artystycznym (przedszkole) angażują uczniów w zajęcia rozwijające umiejętności językowe (czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie). Treści kursu mogą podkreślać opowiadanie lub czytanie na głos i wywoływać pisemną, ustną lub obrazkową odpowiedź. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.

Opis programów nr P75/UK:

Zwykle po kompleksowym początkowym badaniu chemii, Warsztaty Chemistry-Advanced Studies obejmują bardziej szczegółowo właściwości chemiczne i interakcje. Zaawansowane tematy chemii obejmują chemię organiczną, termodynamikę, elektrochemię, makromolekuły, teorię kinetyczną i chemię jądrową.

Formalna definicja programów nr J29/USA:

Szkolenia Life Science zawierają podstawowe zasady życia i procesów życiowych. Tematy te mogą obejmować komórki, gatunki, ekosystemy, reprodukcję, genetykę lub inne tematy zgodne ze stanowymi standardami akademickimi dla nauk przyrodniczych.Tagi: